Agenda

Februari,
2020
Februari 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
26 27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020
2 Sunday, 2 February 2020 3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020
9 Sunday, 9 February 2020 10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020
16 Sunday, 16 February 2020 17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020
23 Sunday, 23 February 2020 24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020

Populaire onderwerpen

Facebook

Binnenkort:

29 okt 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
30 okt 2020;
, 20:03 - 21:57
JoY
01 nov 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
05 nov 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
08 nov 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
12 nov 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
13 nov 2020;
, 20:03 - 21:57
JoY
15 nov 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
19 nov 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
19 nov 2020;
, 20:00 - 21:00
Uur van gebed

kerk

Kerkgebouw
Markt 4, 4761 CD Zevenbergen
Dienst: Zondag 10.00 uur
Consistorie: 0168-323732

 

Kijk ook eens bij