Agenda

Juli,
2018
17. Juli 2018
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 July 2018 2 Monday, 2 July 2018 3 Tuesday, 3 July 2018 4 Wednesday, 4 July 2018 5 Thursday, 5 July 2018 6 Friday, 6 July 2018 7 Saturday, 7 July 2018
8 Sunday, 8 July 2018 9 Monday, 9 July 2018 10 Tuesday, 10 July 2018 11 Wednesday, 11 July 2018 12 Thursday, 12 July 2018 13 Friday, 13 July 2018 14 Saturday, 14 July 2018
15 Sunday, 15 July 2018 16 Monday, 16 July 2018 17 Tuesday, 17 July 2018 18 Wednesday, 18 July 2018 19 Thursday, 19 July 2018 20 Friday, 20 July 2018 21 Saturday, 21 July 2018
22 Sunday, 22 July 2018 23 Monday, 23 July 2018 24 Tuesday, 24 July 2018 25 Wednesday, 25 July 2018 26 Thursday, 26 July 2018 27 Friday, 27 July 2018 28 Saturday, 28 July 2018
29 Sunday, 29 July 2018 30 Monday, 30 July 2018 31 Tuesday, 31 July 2018 1 2 3 4

Populaire onderwerpen

Facebook

Binnenkort:

18 juli 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie jongste groep
19 juli 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
19 juli 2018;
, 20:00 - 21:00
Uur van gebed
22 juli 2018;
, 10:00 -
Kerkdienst
25 juli 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie oudste groep
26 juli 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
27 juli 2018;
, 20:03 - 21:57
JoY
29 juli 2018;
, 10:00 -
Kerkdienst
01 aug 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie jongste groep
02 aug 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels

kerk

Kerkgebouw
Markt 4, 4761 CD Zevenbergen
Dienst: Zondag 10.00 uur
Consistorie: 0168-323732

 

Kijk ook eens bij