Agenda

Januari,
2020
Januari 2020
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
29 30 31 1 Wednesday, 1 January 2020 2 Thursday, 2 January 2020 3 Friday, 3 January 2020 4 Saturday, 4 January 2020
5 Sunday, 5 January 2020 6 Monday, 6 January 2020 7 Tuesday, 7 January 2020 8 Wednesday, 8 January 2020 9 Thursday, 9 January 2020 10 Friday, 10 January 2020 11 Saturday, 11 January 2020
12 Sunday, 12 January 2020 13 Monday, 13 January 2020 14 Tuesday, 14 January 2020 15 Wednesday, 15 January 2020 16 Thursday, 16 January 2020 17 Friday, 17 January 2020 18 Saturday, 18 January 2020
19 Sunday, 19 January 2020 20 Monday, 20 January 2020 21 Tuesday, 21 January 2020 22 Wednesday, 22 January 2020 23 Thursday, 23 January 2020 24 Friday, 24 January 2020 25 Saturday, 25 January 2020
26 Sunday, 26 January 2020 27 Monday, 27 January 2020 28 Tuesday, 28 January 2020 29 Wednesday, 29 January 2020 30 Thursday, 30 January 2020 31 Friday, 31 January 2020 1

Populaire onderwerpen

Facebook

Binnenkort:

01 okt 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
02 okt 2020;
, 20:03 - 21:57
JoY
04 okt 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
08 okt 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
11 okt 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
15 okt 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
15 okt 2020;
, 20:00 - 21:00
Uur van gebed
16 okt 2020;
, 20:03 - 21:57
JoY
18 okt 2020;
, 10:00 -
Kerkdienst
22 okt 2020;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels

kerk

Kerkgebouw
Markt 4, 4761 CD Zevenbergen
Dienst: Zondag 10.00 uur
Consistorie: 0168-323732

 

Kijk ook eens bij