Agenda

April,
2018
April 2018
Mei
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
1 Sunday, 1 April 2018 2 Monday, 2 April 2018 3 Tuesday, 3 April 2018 4 Wednesday, 4 April 2018 5 Thursday, 5 April 2018 6 Friday, 6 April 2018 7 Saturday, 7 April 2018
8 Sunday, 8 April 2018 9 Monday, 9 April 2018 10 Tuesday, 10 April 2018 11 Wednesday, 11 April 2018 12 Thursday, 12 April 2018 13 Friday, 13 April 2018 14 Saturday, 14 April 2018
15 Sunday, 15 April 2018 16 Monday, 16 April 2018 17 Tuesday, 17 April 2018 18 Wednesday, 18 April 2018 19 Thursday, 19 April 2018 20 Friday, 20 April 2018 21 Saturday, 21 April 2018
22 Sunday, 22 April 2018 23 Monday, 23 April 2018 24 Tuesday, 24 April 2018 25 Wednesday, 25 April 2018 26 Thursday, 26 April 2018 27 Friday, 27 April 2018 28 Saturday, 28 April 2018
29 Sunday, 29 April 2018 30 Monday, 30 April 2018 1 2 3 4 5

Facebook

Binnenkort:

27 sept 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
30 sept 2018;
, 10:00 -
Kerkdienst
03 okt 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie oudste groep
04 okt 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
05 okt 2018;
, 20:03 - 21:57
JoY
07 okt 2018;
, 10:00 -
Kerkdienst
10 okt 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie jongste groep
11 okt 2018;
, 14:30 -
Protestantse viering in de Zeven Schakels
14 okt 2018;
, 10:00 -
Kerkdienst
17 okt 2018;
, 18:30 - 19:30
Catechisatie oudste groep

kerk

Kerkgebouw
Markt 4, 4761 CD Zevenbergen
Dienst: Zondag 10.00 uur
Consistorie: 0168-323732

 

Kijk ook eens bij